Kategorie
Blog

Postaw na skuteczny marketing – wybierz fordisplay.pl

Podstawą skutecznej promocji na wszelkiego rodzaju targach czy promocjach, a także w galeriach handlowych jest odpowiednio przygotowane, ciekawe stoisko. W naszej firmie dbamy, by dostępne materiały wystawiennicze pozwoliły odpowiednio zaprezentować klientom produkt czy markę. Przekonaj się, jak zaprezentować swoją firmę razem z fordisplay.pl.


Najlepsze systemy wystawiennicze
Systemy wystawiennicze pozwalają zaaranżować stoisko na targach czy promocjach. W naszej firmie dbamy, by były one nie tylko praktyczne, ale i funkcjonalne. Materiały jednocześnie są wartościowe i mogą przekazać wiele informacji, a przy tym nie zajmują dużo miejsca. W ofercie znajdują się między innymi roll-upy, ścianki reklamowe, stojaki na ulotki czy standy tekstylne.


Nie zawsze jest możliwość, aby rozstawić swoje stoisko reklamowe w pomieszczeniu. W takiej sytuacji przygotowaliśmy ofertę materiałów outdorowych. Będą one odporne na wiele czynników – zwłaszcza na warunki atmosferyczne takie, jak wilgoć czy opady. Można wśród nich znaleźć flagi reklamowe, bannery, dmuchane kolumny reklamowe oraz potykacze OWZ.


Ceramika reklamowa
Ceramika reklamowa będzie skutecznie promować Twoją firmę, a dodatkowo jest bardzo praktyczna i sprawdza się na co dzień. Tego typu gadżety pozwolą utrwalić świadomość marki wśród klientów. Nasza firma fordisplay.pl wykonuje wysokiej jakości wydruki na wyróżniającej się wytrzymałością i ciekawym designem ceramice – kubkach, termosach, szklankach i filiżankach. W ofercie można znaleźć również eleganckie zestawy do herbaty oraz cukiernice z logo firmy.


Torby papierowe z nadrukiem – ekologiczne i praktyczne
Papierowe torby papierowe z nadrukiem firmy będą nie tylko doskonałą, ekologiczną alternatywą dla klasycznych toreb foliowych, ale również świetnym nośnikiem reklamy Twojej firmy. W ofercie posiadamy wiele różnych rodzajów toreb, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie – oprócz zwykłych białych i brązowych opakowań można wybrać także torby laminowane. Oprócz tego wykonujemy torby w różnych wymiarach.

Decydując się na fordisplay.pl nie musisz czekać na indywidualną wycenę zamówienia – szczegółowy i aktualny cennik znajduje się na stronie internetowej.


Fordisplay.pl – najlepsza jakość produktów dla branży targowej
W naszej firmie fordisplay.pl dbamy, by wszystkie produkty były wysokiej jakości i spełniały wszystkie wymagania naszych klientów. Opierając się na swoim doświadczeniu, pomagamy w promowaniu marek oraz aranżowaniu ciekawych i atrakcyjnych stoisk reklamowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *